Prečo investovať cez Interactive Brokers?

Interactive Brokers už 44 rokov vytvárajú technológie online investovania, ktoré využívajú obchodníci, investori a inštitúcie na celom svete.

Likvidný kapitál skupiny Interactive Brokers a jej pridružených spoločností presahuje 12,7 miliardy USD. Sú najväčším americkým online brokerom na základe priemerných denných príjmov z obchodov a denne sa cez ich platformu realizuje viac ako 1 865 000 obchodov.

Prečo si investori do akcií vyberajú práve Interactive Brokers?

Nízke náklady

Pozrite si, ako si Interactive Brokers stojí v porovnaní s ostatnými brokermi v rôznych kategóriách. Na tejto stránke nájdete porovnanie nákladov podľa jednotlivých brokerov, porovnanie nákladov na zadané obchody so zvyškom odvetvia

poplatky interactive brokers

Globálne ponuky

Cez Interactive Brokers viete investovať do akcií spoločností na celom svete.

Riadenie rizík

Pomocou Interactive Brokers Risk Navigator viete riadiť riziko a ponúka nasledujúce výhody:

  • Zobrazuje riziko portfólia pre viaceré triedy aktív a vyhodnocuje špecifické rizikové časti portfólia, napríklad riziko podľa pozície, riziko podľa podkladového nástroja a riziko podľa odvetvia.
  • Vytvorenie editovateľného hypotetického portfólia “What-If” na základe svojho aktuálneho portfólia, aby ste zistili, ako by sa váš rizikový profil mohol zmeniť na základe zmien, napríklad pridaním, zatvorením, znížením alebo zvýšením pozícií.
  • Vytváranie komplexných scenárov premenných ceny, dátumu a volatility, ktoré ovplyvňujú váš rizikový profil.
interactive brokers risk navigator

Podrobné trhové správy

Flexibilné a komplexné možnosti reportovania, ktoré vám umožnia prispôsobiť si výstup, spôsob doručenia a obdobia reportovania v prispôsobiteľných a opakovane použiteľných šablónach.

Prečítajte si tiež 5 dôvodov prečo investovať do akcií Interactive Brokers

Ohodnoťte článok

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Hodnotení: 1

Ešte žiadne hodnotenie!

Author

  • Marek Kalina

    Marek sa venuje investovaniu, podnikaniu a spoznávaniu sveta. Svoje zručnosti a vedomosti zdokonaľoval počas štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave a Univerzite Martina Luthera v Halle-Wittenbergu. Marek má cit pre investičné príležitosti, aktívne investuje od svojich univerzitných čias a pri investovaní uplatňuje dlhodobý prístup, pričom sa zvyčajne zaväzuje k päťročnému alebo dlhšiemu investičnému horizontu. Jeho rozmanité investičné portfólio zahŕňa akcie, kryptomeny, nehnuteľnosti a online stránky, čo odráža jeho záväzok k diverzifikácii a riadeniu rizík.

Zdielaj to: