Ledger a RTFKT spolupráca. Aký je jej cieľ?

Spolupráca Ledger a RTFKT

Na tohtoročnej konferencii NFT Paris oznámila spoločnosť Ledger oficiálnu spoluprácu s luxusnou značkou RTFKT. Spolu majú v pláne vytvoriť sériu vzdelávacích programov a spoločných produktov.

Ciele a význam spolupráce

Na konferenčnom pódiu sa ukázal aj zakladateľ spoločnosti RTFK, Benoit Pagotto, ktorý detailne opísal priebeh a ciele spolupráce s Ledgerom. Urobil tak pomocou prezentácie viceprezidenta oddelenia NFT a Metaverse v spoločnosti Ledger – Sébastiena Badaulta

Cieľom spolupráce je cez vzdelávací program a fyzické produkty šíriť povedomie o digitálnych aktívach a bezpečnostných opatreniach s nimi spojené.

“Sme mimoriadne hrdí na to, že môžeme spolupracovať so spoločnosťou Ledger a posunúť ju týmito produktmi na ďalšiu úroveň, vďaka čomu sa každý môže bezpečne a v štýle RTFKT dostať k digitálnym zberateľským predmetom,” hovorí Benoit Pagotto.

Zdroj: Twitter

V čom sa Ledger a RTFKT dopĺňajú? 

Spoločnosť RTFKT je lídrom v oblasti digitálnej módy a zberateľských digitálnych predmetov. V spolupráci s Ledgerom tým pádom dokáže prispievať skvelými vzdelávacími programami, zatiaľ čo Ledger poskytuje bezpečnostné opatrenia vo Web3 sfére širokej verejnosti. Vďaka partnerstvu s RTFKT teda získa prístup k rastúcemu publiku nadšencov digitálnych predmetov. 

Spolu navzájom benefitujú zo znalostí a skúseností z rôznych sfér Webu3. Majú v pláne vzdelať čo najviac ľudí o vstupe do sveta Web3 a zároveň im ponúknuť produkty, ktoré zaručia bezpečnosť ich digitálnych predmetov alebo kryptoaktív. 

Už existujúci program ako je Ledger Quest, ktorý robí vzdelávanie o NFT príležitosťou na odmeny, má veľký význam v programe týchto dvoch spoločností. Nielen že bude vzdelávanie jednoduché a dostupné, taktiež bude mať možnosť byť aj zábavné a motivujúce. 

Prvé produkty Ledger x RTFKT sú tu!

Začiatok svojho partnerstva sa Ledger a RTFKT rozhodli uskutočniť fyzickým vydaním špeciálnej edície kryptopeňaženiek Ledger Nano S Plus a Ledger Nano X, ktoré sú v celobielom prevedení. Tie je možné zakúpiť ako NFT a nasledovne vymeniť za fyzický produkt. 

Ledger x RTFKT

Ešte viac špeciálnym a obmedzeným produktom spolupráce je limitovaná edícia príslušenstva Nano-Case, ktorý je prístupný len držiteľom Clone X a Ledger Market Genesis Pass-u. Je to strieborný prívesok, ktorý slúži ako obal pre peňaženku Ledger Nano X. Pri zakúpení dostanete obe.

Čo nás čaká? 

Aj napriek tomu, že za celý rozvoj oblasti kryptoaktív a celkovo Web3 môžeme ďakovať pokroku digitálnych technológií, projekty ako tento odrážajú dôležitosť vplyvu fyzického sveta na ten digitálny a naopak. Časom určite budeme mať možnosť vidieť ako sa tieto dva svety spájajú a integrácia digitálnych predmetov do každodenného života bude čím ďalej bežnejšia.

Po veľkom úspechu prvého dropu spoločných produktov môžete sledovať [ L ] Market, kde bude RTFKT prinášať nové a vzrušujúce predmety, ktoré môžu mať častokrát aj vysokú zberateľskú hodnotu

Ohodnoťte článok

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Hodnotení: 1

Ešte žiadne hodnotenie!

marek kalina

Marek je všestranný človek, ktorý má vlastnosti vášnivého podnikateľa, skúseného investora, bystrého marketéra a nadšeného cestovateľa. Svoje zručnosti a vedomosti zdokonaľoval počas štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave a Univerzite Martina Luthera v Halle-Wittenbergu. Marek má cit pre investičné príležitosti, aktívne investuje od svojich univerzitných čias a pri investovaní uplatňuje dlhodobý prístup, pričom sa zvyčajne zaväzuje k päťročnému alebo dlhšiemu investičnému horizontu. Jeho rozmanité investičné portfólio zahŕňa akcie, kryptomeny, nehnuteľnosti a online stránky, čo odráža jeho záväzok k diverzifikácii a riadeniu rizík.

Zdielaj to: