Ako získať najlepšiu hypotéku od banky

Ako získať najlepšiu hypotéku od banky? Na túto tému sme si dobre posvietili, keďže sa dotýka takmer každého čitateľa. Dobré rady nájdete tu.

Ak pôjdete do banky a spýtate sa na ponuku hypotekárneho úveru, tak je vysoko pravdepodobné, že sa bude jednať o najlepšiu ponuku danej banky. O hypotékach sme písali už aj v tomto článku.

Celý proces získania ponuky v banke, zoberie niekedy aj 30 – 45 minút závislosti od rôznych faktorov. Toto však platí pre návštevu v jednej banke, predtsavte si, že na Slovensku máme desiatku baniek.

Získať najlepšiu hypotéku nie je ľahké

Získať najlepšiu ponuku od každej už bude fuška. Navyše, keď už budete mať ponuky v rukáve, začína vyjednávanie lepšej ponuky. Zaručene ak sa preukáže v banke s lepšou ponukou od jej konkurencie, bude Vám chieť ponúknuť niečo lepšie. Získanie ponuky hypotéky sa tam preĺži na niekoľko dní. Preto potrebujete mať naozaj pevné nervy pri hľadaní tej najlepšej hypotéky.

Ak by ste sa rozhodli, že si nájdete najlepšiu hypotéku samy tak, Vám to kľudne môže zobrať aj celé dni.

najlepšia hypotéka

Prečo sa obrátiť pri získaní ponuky na hypotéku na odborníka?

Práve z tohto dôvodu je rozšírené povolanie finančného poradcu. Finančný poradca to všetko spraví za Vás. Vy nemusíte chodiť po bankách a už si len vyberiete tú najlepšiu ponuku hypotéky bez nutnosti platiť mu províziu.

Takto dokážete ušetriť aj niekoľko stoviek eur ročne, keďže finančný poradca je zbehlý, dokáže Vám poradiť ako si nastaviť hypotéku tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie, a navyše Vám to ušetrí čas, ktorý by ste strávili hľadaním.

Pýtate sa čo takýto servis stojí?

Celý administratívny servis spojený s nájdením najlepšej ponuky bánk a aj následné podpísanie zmlúv je zdarma. Je v tom nejaký háčik, keď je to zdarma?

Finančný poradcovia majú uzavreté zmluvy priamo so všetkými bankami, ktoré ich platia podľa počtu klientov, ktorých servisujú. Dostávajú odmenu z hypotéky, ktorá neovpliní Vašu hypotéku, je to interná dohoda banky a poradcu, takže vy nemusíte platiť nič.

Z tejto win win situácie vyjdú spokojný všetci, vy, pretože ste dostali túu najlepšiu hypotéku od banky aká je dostupná n trhu, keďže finančný poradci získavajú lepšie ponuky ako bežný smrteľník.

Ohodnoť tento článok
[Spolu: 2 Hodnotenie: 5]
error: Content is protected !!