eToro vs Admiral Markets porovnanie

Snažíte sa rozhodnúť sa medz eToro vs Admiral Markets? Ste na správnom mieste! Rozhodnúť sa medzi eToro a Admiral Markets brokerom je ťažká úloha. 

V tomto článku sa zameriame na porovnanie eToro vs Admiral Markets. Ukážeme si rozdiely medzi nimi a vyhodnotíme, ktorá spoločnosť poskytuje lepšie a výhodnejšie služby.  

Základné informácie o spoločnostieToroAdmiral Markets
🗓 Rok založenia20072001
🌎 Krajina pôvoduIzraelEstónsko
🏦 Sídlo UK, CyprusUK
💶 MenaUSDEUR, USD
💁‍♂️ Počet používateľov20 miliónov10 000
🌎 Webová stránkaInvestovať cez eToro
77 % CFD účtov retailových investorov stráca peniaze
Investovať cez Admiral Markets

Ktorý broker je lepší?

eToro aj Admiral Markets sú online obchodné platformy, ktoré umožňujú používateľom investovať do rôznych trhov vrátane akcií, ETF, komodít a ďalších.

Obe platformy ponúkajú rôzne obchodné nástroje a funkcie. eToro je sociálna obchodná platforma, ktorá obchodníkom umožňuje kopírovať obchody iných úspešných obchodníkov, zatiaľ čo Admiral Markets poskytuje celý rad obchodných a analytických nástrojov vrátane Autochartist a Trading Central.

Platforma eToro má minimálny vklad 200 USD, zatiaľ čo Admiral Markets má minimálny vklad 100 USD. Obe platformy majú aj rôzne typy účtov, ktoré ponúkajú rôzne úrovne prístupu v závislosti od úrovne skúseností používateľa.

Spoločnosť eToro má nízku štruktúru poplatkov s rozpätiami už od 0,75 %, zatiaľ čo Admiral Markets má vyššiu štruktúru poplatkov s rozpätiami od 0,9 %. Obe platformy však ponúkajú obchodovanie s niektorými produktmi bez poplatkov.

Typy účtov

Admiral Markets poskytuje väčšie rozpätie poskytovaných druhov účtov ako eToro. V oboch účtoch si však môžete aktivovať skúšobný demo účet rovnako ako štandardný typ účtu. Ostatné typy účtov sa výrazne líšia.

Typ účtueToroAdmiral Markets
Demo účet
Expirácia demo účtu
Mena učtuUSDEUR, USD
Štandardný účet
Mikro účet
Nízkonákladový účet
ECN účet
Profesionálny obchodnícky účet
Webová stránkaInvestovať cez eToro
77 % CFD účtov retailových investorov stráca peniaze
Investovať cez Admiral Markets

Bezpečnosť

Admirals aj eToro ponúkajú bezpečné obchodné prostredie s čistými regulačnými registrami. Rozdeľujú vklady klientov od firemných prostriedkov a dodržiavajú predpisy AML/KYC. V súlade s požiadavkami regulačných orgánov poskytujú aj ochranu pred zápornými (mínusovými) zostatkami a kompenzačný fond pre investorov.

Admirals a eToro sú autorizované britským Úradom pre finančné správanie (FCA), cyperskou Komisiou pre cenné papiere a burzy (CySEC) a austrálskou Komisiou pre cenné papiere a investície (ASIC).

Spoločnosť eToro má aj dcérsku spoločnosť so sídlom v USA, ktorá pôsobí ako spoločnosť poskytujúca peňažné služby registrovaná v systéme FinCEN. Vzhľadom na ich podobnosť sa umiestňujú na rovnakej úrovni.

eToro vs Admiral Markets – poplatky

Spoločnosť Admirals si svojou cenovou štruktúrou zachováva popredné postavenie v tomto odvetví.  Obchodný účet je bez poplatkov a má minimálnu prirážku len 0,5 pipu, čo predstavuje 5 USD za 1 štandardný lot. To je polovica nákladov spoločnosti eToro, ktorá si účtuje 1 pip alebo 10 USD. 

Admirals ponúka možnosť s nulovými pipovými rozdielmi za poplatok 6,00 USD. eToro účtuje o niečo nižší poplatok za akciové CFDs, ale má vyššie prirážky k cenám. Obaja brokeri ponúkajú výmenné kurzy na pákové jednodňové pozície, ale eToro si účtuje aj poplatok za výber vo výške 5,00 USD plus poplatky tretích strán.

PoplatkyeToroAdmiral Markets
Poplatky za vklad
Poplatky za výber
Poplatok za neaktivitu
Poplatok za konverziu meny
Webová stránkaInvestovať cez eToro
81 % CFD účtov retailových investorov stráca peniaze
Investovať cez Admiral Markets
*Váš kapitál je spojený s rizikom

S čím môžete obchodovať

Výber aktív ponúkaných spoločnosťou Admiral Markets patrí medzi špičku v odvetví. Investori si môžu vybrať zo širokej škály možností.

Pri pohľade na celkový počet obchodovateľných prvkov má spoločnosť eToro 3458 prvkov v porovnaní s 8425 prvkami spoločnosti Admiral Markets.

Finančné inštrumentyeToroAdmiral Markets
Forex
Akcie
Kryptomeny
Kovy
EFT
Fondy
Indexy
Energie (CFD)
Komodity
Webová stránkaInvestovať cez eToro
77 % CFD účtov retailových investorov stráca peniaze
Investovať cez Admiral Markets
*Váš kapitál je spojený s rizikom

Platformy a funkcie

Admiral Markets, ktorá sa premenovala na Admirals, si naďalej buduje svoju firmu poskytujúcu finančné služby na základe dôvery.

Investori majú k dispozícii zmodernizovanú obchodnú platformu MT4 a MT5, päť obchodných účtov, viac ako 8 000 nástrojov a vynikajúce výskumné a vzdelávacie ponuky.

eToro patrí k popredným sociálnym tradingovým platformám a v oblasti kryptomien sa umiestnilo na prvom mieste.

Neposkytuje pokročilé obchodné platformy a nasadzuje len svoju podpriemernú vlastnú alternatívu. eToro nevytvára služby s pridanou hodnotou a spolieha sa výlučne na svoju rastúcu komunitu, čo obchodníkov stojí vysoké sumy.

PlatformyeToroAdmiral Markets
Typ platformyWebováMetaTrader 4, MetaTrader 5
Jazyk platformyAnglickýAnglický
Aplikácia (iOS)ÁnoÁno
Aplikácia (Android)ÁnoÁno
GrafyÁnoÁno
Internetové obchodovanieÁnoÁno
Mobilné obchodovanieÁnoÁno
Mobilné upozorneniaÁnoÁno
Webová stránkaInvestovať cez eToro
81 % CFD účtov retailových investorov stráca peniaze
Investovať cez Admiral Markets
*Váš kapitál je spojený s rizikom

Ktorá platforma je lepšia?

Obchodníci v Admirals spravujú svoje portfólio s popredným hráčom na trhu medzi online brokermi. S viac ako 8 000 aktívami je určený pre nových investorov aj pokročilých klientov. Výraznú konkurenčnú výhodu im dodáva MetaTrader Supreme Edition, ktorá vylepšuje doterajšie obchodné platformy MT4/MT5 na pokročilejšie obchodné riešenia.

Obchodovanie CFD v Admirals s pákovým efektom je k dispozícii od minimálneho vkladu 100 USD, zatiaľ čo investičné kontá bez pákového efektu začínajú už od 1 USD.  Konkurenčné obchodné prostredie dopĺňa kvalitná výskumná a vzdelávacia sekcia, zatiaľ čo nákladová štruktúra je ústretová voči klientom a zabezpečuje, že si obchodníci a investori ponechávajú viac zo svojich výnosov. 

Spoločnosť eToro sa pri sociálnom obchodovaní spolieha výlučne na svoju vlastnú aktívnu obchodnú komunitu. Obchodníci musia akceptovať výrazne vyššie cenové rozpätie a chýbajúce služby s pridanou hodnotou. eToro ponúka len svoju vlastnú podpriemernú obchodnú platformu.

Vklady a výbery

Obe spoločnosti eToro a Admiral Markets ponúkajú na vklady bankový prevod (vklad/výber), Visa/Mastercard (kredit/debet), PayPal (vklad/výber) a Skrill (vklad/výber).

Vklady a výbereToroAdmiral Markets
Minimálny vklad10 USD100 USD
Minimálny výberNie je50 USD
Bankový prevodÁnoÁno
Kreditná kartaÁnoÁno
PayPalÁnoNie
NetellerÁnoÁno
SkrillÁnoÁno
Iné dostupné metódyUnionPay, Rapid Transfer, SofortKlarna, POLi, ZotaPay, SafetyPay, AstroPay, Trustly, Rapid Transfer
Dĺžka vkladu na účet10 minút1 pracovný deň
Dĺžka výberu z účtu1 pracovný deň3 pracovné dni
Webová stránkaInvestovať cez eToro
77 % CFD účtov retailových investorov stráca peniaze
Investovať cez Admiral Markets
*Váš kapitál je spojený s rizikom

Mohlo by Vás zaujímať:

Ohodnoťte článok

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Hodnotení: 0

Ešte žiadne hodnotenie!

Author

Zdielaj to: