Finvia skúsenosti

Finvia skúsenosti – je to dôveryhodná firma?

Robíte v súčasnosti dôležité finančné rozhodnutia? Hľadáte spôsob, ako získať financie? Potrebujete poistiť seba, svoje auto alebo svoj majetok? Alebo jednoducho hľadáte niekoho, kto by vám poradil, čo máte robiť s vašou ekonomickou situáciou? Jednou z možností je osloviť odborníkov.

Medzi nich určite patrí portál FINVIA.

Online Kalkulačky Finvií

Hypotekárne a Úverové kalkulačky

HypokalkulačkaRefinancovanie úverovPredčastné splatenie úveru

Sporiace kalkulačky

Sporenie na dôchodokZabezpečenie príjmuDôchodková kalkulačka

Poistné kalkulačky

PZP kalkulačkaKasko havarijné poistenieCestovné poisteniePoistenie majetku (dom/byt)

Základné informácie o Finvií

Základné informácie Finvia
Rok založenia2017
📌 Hlavná činnosťHypotéky a úvery, refinancovanie úverov, konsolidácia úverov, poistenie hypotéky a úveru, poistenie nehnuteľnosti, predčastné splatenie úveru.
Cestovné poistenie, poistenie detí, poistenie zodpovednosti, sporenie na dôchodok, sporenie pre deti, sporenie na auto / štúdium / dovolenku, PZP povinné poistenie, kasko havarijné poistenie, gap poistenie, poistenie zodpovednosti, poistenie nehnuteľnosti.
☎️ Zákaznícky servisTelefonicky na čísle 0917 000 888 počas pracovných dní 9:00 – 17:00.
Online chat
Kontaktný formulár
🧮 Online Kalkulačky?ÁNO
🖥 Možnosť uzavretia zmlúv online?ÁNO

Čo je Finvia

FINVIA Holding je akciová spoločnosť, zapísaná do obchodného registra v roku 2017. Od tohto momentu sa spoločnosť FINVIA zaoberá prioritne poradenstvom a sprostredkovaním finančných služieb klientom v rôznych ekonomických záležitostiach.

Či už ide o klientov, ktorí potrebujú nájsť „len“ vhodné poistenie pre svoje auto, alebo ide o klientov v existenčných problémoch. FINVIA je pripravená preskúmať možnosti a odporučiť najvhodnejšie výstupy.

Finvia používa na svoju propagáciu známe slovenské rádio. Prečítajte si recenziu Finvia Funrádio.

Finvia uvádza na svojom webe 10 základných pilierov, ktoré zákazníkom zaručujú:

 • 😌 pokojnú komunikáciu;
 • 📲 inovatívne riešenia;
 • 🤝 vzájomnú dôveru medzi firmou a klientami;
 • 🙌 nezávislosť, ale spoluprácu;
 • 🛠 moderné nástroje;
 • 👨🏻‍💻 jednoduché online riešenia;
 • 📊 komplexnosť;
 • 💎 unikátnosť;
 • 🆓 (niektoré) služby bezplatne;
 • 🇪🇺 dostupnosť vo všetkých regiónoch.

Kto stojí za FINVIOU

Za touto relatívne novou, flexibilnouinovatívnou spoločnosťou stojí niekoľko desiatok odborníkov v rôznych finančných oblastiach. Ich kompletný zoznam si dokonca môžete pozrieť online na ich stránke v sekcií “finvia tím”.

Okrem mien každého z FINVIA expertov môžete nahliadnuť do krátkej charakteristiky každého z expertov. Zároveň je pri každom expertovi možnosť nahliadnuť do produktov, na ktoré sa špecializuje. Obrovským bonusom je, že pri väčšine odborníkov si môžete pozrieť referencie klientov, ktorí s daným expertom riešili svoje finančné záležitosti.

Finvia experti

Týmto spôsobom dostáva každý klient možnosť výberu fundovaného odborníka nie len podľa jeho vzdelania a skúseností, ale aj podľa jeho referencií.

V čom všetkom FINVIA poradí

Jednoduchou odpoveďou by bolo, že táto spoločnosť vďaka niekoľkým desiatkam rôznych odborníkov dokáže poradiť v každej finančnej otázke. Ak to však rozmeníme na drobné, FINVIA poradí a zároveň dokáže sprostredkovať hypotéky, úvery, poistenia, sporenia, dôchodky a aj investície.

Na ich stránke nájdete niektoré bezplatné služby, ktoré vám dokážu pomôcť v prvotných otázkach. Nájdeme tu online kalkulačku k úverom, sporeniam, poisteniam aj dôchodkom. Obrovským bonusom je FINVIA blog. Našli sme tam radyfinanciách v bežnom živote, ale aj informácie o investovaní či sporení.

Podobný finančný sporstredkovatel na našom trhu je aj podobne znejúce Fingo. Recenziu a skúsesnoti s Fingo sme spísali v tomto článku.

Oplatí sa FINVIA? VÝHODYNEVÝHODY.

Niekoľko výhod tejto spoločnosti sme spomenuli už vyššie. Medzi ne určite patrí veľmi jednoducháprehľadná webstránka, na ktorej sa skvelo orientuje.

Ďalej musíme spomenúť možnosti kontaktu s odborníkmi – cez internet alebo telefonicky. Určite tu zaraďujeme aj niekoľko bezplatných služieb, ktoré táto spoločnosť ponúka. V neposlednom rade musíme spomenúť aj široký záber rôznych odborníkov, ktorí sú aktívnou súčasťou spoločnosti.

VÝHODYNEVÝHODY
🕒 Ušetrenie času (nemusíte chodiť napr. do banky)😨 Nie všetky zmluvy sa dajú uzavrieť online
👨🏼‍💻 Možnosť uzavretia zmlúv online
📱 Možnosť komunikácie s odborníkmi telefonicky
💰 Ušetrenie peňazí

Musíme však dodať, že väčšina bežných ľudí sa vo finančných záležitostiach dostatočne nevyzná. Bez sprostredkovateľskej spoločnosti, ako je napríklad Finvia, tak môže jednotlivec prísť o istú časť svojich financií.

Naše hodnotenie

V závere teda odporúčame spoločnosť FINVIA. Je určená pre všetkých tých, ktorí chcú ušetriť čas zbytočným trávením v bankách alebo si vo finančných záležitostiach nie sú celkom istí. Zabezpečia si tak nielen dostatok informácií a výber najlepšej ponuky na trhu, ale aj ochránia svoje finančné prostriedky.

Ohodnoťte článok

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Hodnotení: 2

Ešte žiadne hodnotenie!

Author

 • Marek Kalina

  Marek sa venuje investovaniu, podnikaniu a spoznávaniu sveta. Svoje zručnosti a vedomosti zdokonaľoval počas štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave a Univerzite Martina Luthera v Halle-Wittenbergu. Marek má cit pre investičné príležitosti, aktívne investuje od svojich univerzitných čias a pri investovaní uplatňuje dlhodobý prístup, pričom sa zvyčajne zaväzuje k päťročnému alebo dlhšiemu investičnému horizontu. Jeho rozmanité investičné portfólio zahŕňa akcie, kryptomeny, nehnuteľnosti a online stránky, čo odráža jeho záväzok k diverzifikácii a riadeniu rizík.

Zdielaj to: