Recenzia a skúsenosti s Fingo

Fingo je miesto, kde si môžete porovnať všetky produkty, ako napríklad poistenie, investovanie či hypotéky a následne Vám ich poskytnú jednotliví finanční sprostredkovatelia. Na tomto mieste nájdete všetky potrebné informácie o tejto spoločnosti spolu s hodnotením klientov. Prinášame našu recenziu a skúsenosti so spoločnosťou Fingo.

Základné informácie o Fingo

FingoZákladné informácie
Webová stránkawww.fingo.sk 
AdresaVajnorská 100/B831 04 Bratislava
KontaktE-mail: [email protected] 
Telefón: 0800 60 10 60
Dátum vzniku24. marca 2016
SK NACE66220 Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
Predmet podnikaniakúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, počítačové služby
Počet zamestnancov10 – 19 zamestnancov

Zisky spoločnosti

Zisky spoločnosti sa v roku 2021 oproti roku 2019 zvýšili z 208 578 EUR na 2,41 milióna.

Recenzia a skúsenosti s Fingo

Produkty spoločnosti Fingo

Fingo sa zaoberá porovnávaním online z produktov v rámci celého trhu. Dokážu za vás vybaviť akýkoľvek finančný produkt a tieto služby sú dokonca zadarmo. Fingo spolupracuje s najvýznamnejšími bankami a poisťovňami.

Fingo prináša mnoho produktov, pričom pri každom z týchto produktov ponúka aj online kalkulačku, kde si viete zadať svoje parametre a na základe toho Vám vyhodnotia všetky ponuky na trhu. Ponúkajú aj detailný popis každého jedného produktu.

Recenziu na sprostredkovateľov finančných produktov Finviu sme Vám priniesli v tomto článku.

Hypotéky

 • hypotéky na kúpu
 • hypotéky na stavbu nehnuteľnosti
 • refinancovanie hypotéky
 • hypotéka na čokoľvek

Porovnanie hypotéky od ČSOB, VÚB, SLSP, UniCredit Banky, Tatra banky, Prima banky, mBanky, 365 banky.

Investovanie

 • Sporiaci účet
 • Stavebné sporenie
 • Investície do fondov
 • Investície do zlata
 • Investície do akcií
 • Investície do dlhopisov
 • Investície do realít

Pýtate sa ako investovať do zlata? Presný postup sme priniesli tu.

Životné poistenie

 • poistenie od rôznych poisťovní 

Ďalšie produkty

 • Povinné zmluvné poistenie
 • Portál pre neživotné poistenie
 • Havarijné poistenie
 • Poistenie majetku
 • Cestovné poistenie
 • Výpoveď poistnej zmluvy
 • Finančné poradenstvo – prostredníctvom finančného poradenstva Vám pomôžu vybrať tú najlepšiu ponuku zo všetkých.

Fingo Premium Centrum 

Premium služby prinášajú poradenstvo ohľadom akéhokoľvek produktu, pričom stačí si dohodnúť stretnutie cez zverejnené telefónne číslo alebo jednoducho kontaktovať Fingo mailom. 

Viete si vyriešiť úvery, investície aj poistenie na jednom mieste a nemusíte chodiť do viacerých pobočiek. Odborníci na financie vám poradia v súkromí kancelárie.

Kontrola starých zmlúv 

Fingo ponúka taktiež službu, pomocou ktorej Vám bezplatne kontrolujú vaše zmluvy k rôznym finančným produktom, ktoré máte uzatvorené. Tieto staré zmluvy môžu pre Vás predstavovať po rokoch už isté nevýhody. Pomocou ich identifikácie by sa vám malo podariť ušetriť isté peniaze.

Dôvody, prečo sa zaoberať starými zmluvami:

 • väčšina poistiek už nie je aktuálna;
 • pri väčšine úverov platí klient zbytočne vysoké úroky.
 • Fingo dokáže vďaka identifikácii zastaralých zmlúv znížiť výdavky bežnej rodiny priemerne o 95 EUR.

Ak chcete, aby vám prekontrolovalli vaše staré zmluvy bezplatne a nezáväzne, stačí vyplniť na stránke svoje kontaktné údaje (email a telefón). Následne Vás budú kontaktovať a prebehne online kontrola týchto Vašich starých zmlúv.

recenzie na fingo

Viac informácií nájdete na stránke fingo.sk.

Ponuka hlavných služieb spoločnosti Fingo

Fingo ponúka služby v nasledujúcich podkategóriách:

 1. Chcem bývať kalkulačka najvýhodnejšej hypotéky vám na základe vami zadaných parametrov urobí porovnanie hypoték a taktiež nezáväzný výpočet konkrétnej hypotéky. Stačí iba zadať výšku hypotéky a dobu splácania v rokoch.
Recenzia a skúsenosti s Fingo
 1. Chcem investovať – ak chcete investovať a neviete kam, Fingo ponúka kalkulačku na výpočet ziskovosti investícií. Stačí zadať vstupný vklad, pravidelný mesačný vklad a počet rokov, počas ktorých chcete zhodnocovať svoje úspory.
Recenzia a skúsenosti s Fingo
 1. Chcem sa poistiť – ak si chcete založiť životné alebo úrazové poistenie, Fingo to porieši za vás. Porovná poistenia na základe vašich vstupných informácií, ako sú vek, čistý príjem, informácia o deťoch, o type príjmu (zamestnanec alebo SZČO) a o celkovej výške Vašich úveroch, ak nejaké máte.
Recenzia a skúsenosti s Fingo
 1. Potrebujem si poistiť auto – ak riešite otázku, v akej poisťovni uzavrieť povinné zmluvné poistenie auta, Fingo vám môže pomôcť. Porovná ceny PZP v rôznych poisťovniach pričom zohľadní vašu rizikovosť, ktorá vo veľkej miere vplýva na výšku ceny poistného.
Recenzia a skúsenosti s Fingo

PZP strážca – Fingo ponúka aj bezplatné overenie platnosti Vášho aktuálneho PZP s možnosťou upozornenia, keď bude čas na zaplatenie ďaľšieho poistného. Včasné upozornenie Vás môže ochrániť od pokuty za neplatné PZP.

Najnovšie sme Vám priniesli aj recenziu na finančného poradcu Swiss life Select. Prečítajte si článok Swiss life recenzia.

Partnerstvo s Fingom

Fingo ponúka aj partnerstvo, ktoré sa podľa nich vyznačuje prvotriednym servisom, právnou pomocou, pravidelným vzdelávaním a najmodernejšími technológiami. Ako sú partneri spokojní so spoluprácou si môžete pozrieť v nasledujúcom videu:

Recenzia a skúsenosti s Fingo od ich klientov

Ľudia po celom Slovensku sú s Fingom veľmi spokojní, pretože im veľakrát vo veľkej miere pracovníci pomohli, vysvetlili fakty a nezavádzali. Vedeli poradiť a hlavne vedeli klientom priniesť tie najlepšie riešenia pre ich problémy.

Páčila sa Vám naša recenzia? Prečítajte si článok recenzia Finvia pre viac informácií o ďalších sprostredkovateľoch finančných produktov.

Ohodnoťte článok

Priemerné hodnotenie 3.5 / 5. Hodnotení: 50

Ešte žiadne hodnotenie!

Author

 • Marek Kalina

  Marek sa venuje investovaniu, podnikaniu a spoznávaniu sveta. Svoje zručnosti a vedomosti zdokonaľoval počas štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave a Univerzite Martina Luthera v Halle-Wittenbergu. Marek má cit pre investičné príležitosti, aktívne investuje od svojich univerzitných čias a pri investovaní uplatňuje dlhodobý prístup, pričom sa zvyčajne zaväzuje k päťročnému alebo dlhšiemu investičnému horizontu. Jeho rozmanité investičné portfólio zahŕňa akcie, kryptomeny, nehnuteľnosti a online stránky, čo odráža jeho záväzok k diverzifikácii a riadeniu rizík.

Zdielaj to: