Aktuálne kurzy kryptomien

Aktuálne kurzy kryptomien – Najobchodovanejších TOP 10 kryptomien

Prinášame vám všetky najnovšie údaje o vývoji aktuálych kurzov kryptomien na svete. Či už vás zaujíma len cena Bitcoinov, Ethera, alebo chcete investovať do kryptomien všetko potrebné nájdete na finfin.sk.

Naše odporúčané krypto zoznamy vám môžu pomôcť pri ľahkej navigácii v krypto svete.

Cryptocurrency Prices by Coinlib

Brokeri cez, ktorých viete obchodovať kryptomeny:

BrokerRecenziaKryptomeny
plus500-recenziaPrečítať Plus500 recenziuCFD kryptomenyVytvoriť DEMO účet zdarma
*Na 77% retailových účtov CFD dochádza k finančným stratám.
xtb_recenzia_logoPrečítať XTB recenziuCFD kryptomenyVytvoriť DEMO účet zdarma
*Váš kapitál je spojený s rizikom.
admiral markets recenziaPrečítať Admiral Markets recenziuCFD kryptomenyVytvoriť DEMO účet zdarma
*Váš kapitál je spojený s rizikom.
Plus500 je CFD broker

Finančné rozdielové zmluvy (CFD) sú zložité nástroje a sú spojené s vysokým rizikom rýchlych finančných strát v dôsledku pákového efektu. Pri obchodovaní s finančnými rozdielovými zmluvami dochádza k finančným stratám na 66 – 89 % účtov retailových investorov. Mali by ste zvážiť, či chápete, ako finančné rozdielové zmluvy (CFD) fungujú, a či si môžete dovoliť podstúpiť vysoké riziko, že utrpíte finančné straty.

Pozrite si tiež porovnanie najlepších kryptobúrz.

Možno ste uvažovali o investovaní do kryptomeny alebo ste už investovali do akcií a kryptomenou chcete diverzifikovať svoje portfólio. Je teraz ten správny čas na investovanie? Čo by ste mali vedieť ešte predtým ako začnete investovať svoje peniaze do kryptomien.

Ste si vedomí veľkej volatilite?

Štandardné trhy napríklad ako akcie spravidla denne kolíšu iba o 1 alebo 2%. Občas v prípade očakávaných fundamentálnych správ to je určite viac, ale počas bežného obchodovania sa pohybujeme v tomto pásme. Portfólio priemerného investora je zriedkavo postihnuté veľkým výkyvom. Pri kryptomene akou je napríklad bitcoin sa kľudne môže stať, že zo dňa na deň jeho kurz stúpne o 50% alebo aj klesne o 50%.

kurz kryptomeny bitcoinu

Ohodnoťte článok

Priemerné hodnotenie 4.9 / 5. Hodnotení: 17

Ešte žiadne hodnotenie!

Author

    by
  • Marek Kalina

    Marek sa venuje investovaniu, podnikaniu a spoznávaniu sveta. Svoje zručnosti a vedomosti zdokonaľoval počas štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave a Univerzite Martina Luthera v Halle-Wittenbergu. Marek má cit pre investičné príležitosti, aktívne investuje od svojich univerzitných čias a pri investovaní uplatňuje dlhodobý prístup, pričom sa zvyčajne zaväzuje k päťročnému alebo dlhšiemu investičnému horizontu. Jeho rozmanité investičné portfólio zahŕňa akcie, kryptomeny, nehnuteľnosti a online stránky, čo odráža jeho záväzok k diverzifikácii a riadeniu rizík.

Zdielaj to: