Aktuálne kurzy kryptomien

Aktuálne kurzy kryptomien – Najobchodovanejších TOP 10 kryptomien

Prinášame vám všetky najnovšie údaje o vývoji aktuálych kurzov kryptomien na svete. Či už vás zaujíma len cena Bitcoinov, Ethera, alebo chcete investovať do kryptomien všetko potrebné nájdete na finfin.sk.

Naše odporúčané krypto zoznamy vám môžu pomôcť pri ľahkej navigácii v krypto svete.

Brokeri cez, ktorých viete obchodovať kryptomeny:

BrokerRecenzia
robo-markets-recenzia-brokeraPrečítať RoboMarkets recenziuVytvoriť DEMO účet zdarma
etoro_logoPrečítať eToro recenziuVytvoriť DEMO účet zdarma
plus500-recenziaPrečítať Plus500 recenziuVytvoriť DEMO účet zdarma
xtb_recenzia_logoPrečítať XTB recenziuVytvoriť DEMO účet zdarma
admiral markets recenziaPrečítať Admiral Markets recenziuVytvoriť DEMO účet zdarma

Finančné rozdielové zmluvy sú zložité nástroje a sú spojené s vysokým rizikom rýchlych finančných strát v dôsledku pákového efektu. Pri obchodovaní s finančnými rozdielovými zmluvami dochádza k finančným stratám na 74 % až 89 % účtov retailových investorov. Mali by ste zvážiť, či chápete, ako finančné rozdielové zmluvy fungujú, a či si môžete dovoliť podstúpiť vysoké riziko, že utrpíte finančné straty.

Pozrite si návod ako investovať do kryptomien.

Možno ste uvažovali o investovaní do kryptomeny alebo ste už investovali do akcií a kryptomenou chcete diverzifikovať svoje portfólio. Je teraz ten správny čas na investovanie? Čo by ste mali vedieť ešte predtým ako začnete investovať svoje peniaze do kryptomien.

Ste si vedomí veľkej volatilite?

Štandardné trhy napríklad ako akcie spravidla denne kolíšu iba o 1 alebo 2%. Občas v prípade očakávaných fundamentálnych správ to je určite viac, ale počas bežného obchodovania sa pohybujeme v tomto pásme. Portfólio priemerného investora je zriedkavo postihnuté veľkým výkyvom. Pri kryptomene akou je napríklad bitcoin sa kľudne môže stať, že zo dňa na deň jeho kurz stúpne o 50% alebo aj klesne o 50%.

kurz kryptomeny bitcoinu
Ohodnoť tento článok
[Spolu: 0 Hodnotenie: 0]
error: Content is protected !!