Recenzia Port System

Port System recenzia Vám prináša pohľad na spoločnosť Port System, na jej ponúkané služby a podmienky pre klientov a v neposlednom rade aj skúsenosti klientov. Prečítajte si viac v Port system recenzií.

Základné informácie

Názov spoločnostiPort System Slovakia s. r. o.
Dátum vzniku23. apríla 2021
Predmet činnostiOstatné pomocné obchodné činnosti
SídloKutlíkova 17, 851 02 Bratislava
Webová stránkawww.portsystem.sk 
Telefonický kontakt02/800 60 400
E-mailový kontakt[email protected] 

Čomu sa venuje Port System

Port System ponúka rýchly spôsob online nebankového požičiavania finančných prostriedkov bez toho, aby musel žiadateľ navštíviť nejakú pobočku. Vďaka tejto pôžičke, ktorú si vie vybaviť z domu, je možné pokryť nečakané výdavky, ktoré mu práve vznikli.

Suma pôžičky50 – 500 Eur
Doba splácania15, 20, 25 alebo 30 dní

Vďaka tejto spoločnosti si nemusíte požičiavať priamym spôsobom od banky, ale pôžička je ponúkaná cez aukciu, v dôsledku čoho sa platí aj dosť vysoký aukčný poplatok. Úrok sa však v tomto prípade dá získať výhodnejší, pretože na Vašu pôžičku dáva finančné prostriedky viacero investorov.

Ako získať pôžičku

Ak ste dosiahli vek 18 rokov, ste fyzická osoba a máte trvalý pobyt na Slovensku, môžete požiadať o finančné prostriedky cez Port System. Ak chcete pristúpiť k žiadosti, je potrebné vyplniť na stránke formulár, na základe ktorého Vám bude vytvorený profil a prostredníctvom neho budete schopný žiadosť o pôžičku dokončiť.

Po registrácii príde na Váš telefón SMS správa s údajmi, pomocou ktorých sa viete následne prihlásiť do profilu. Po prihlásení si viete okrem žiadosti o pôžičku kedykoľvek preštudovať svoje zmluvy. 

Ak si požičiavate peniaze už niekoľkýkrát, o peniaze môžete požiadať prostredníctvom vytvoreného profilu alebo výlučne už iba prostredníctvom SMS správy, v ktorej uvediete sumu, ktorú si chcete požičať, ako dlho chcete pôžičku splácať a Vaše rodné číslo. Tieto informácie odošlete na číslo 0902 022 052. 

V ponuke sú aj zľavy, ktoré Port System ponúka v maximálnej výške 20%. Percento zľavy na ich služby je podmienené počtom pôžičiek, ktoré boli splatené, pričom muselo ísť o riadnu úhradu. Zľava 10% sa dá získať po tom, ako uhradíte 5 pôžičiek, 15% po uhradení 10 pôžičiek a najvyššia zľava po splatení 15 pôžičiek.

Realizácia pôžičky cez Port System

Port System sľubuje peňažné prostriedky na klientovom účte do niekoľkých minút od momentu, kedy sa podpíše zmluva. Port System využíva služby Slovenskej sporiteľne, Poštovej banky a VÚB, a preto, ak máte inú banku ako sú tieto, peniaze by sa mali pripísať na Váš účet v nasledujúci deň, pričom musí byť pracovný.

Splácanie pôžičky

Informácie o tom, ako by ste mali splácať pôžičku, Vám budú zaslané, avšak nájdete ich aj vo svojom profile. Na vrátenie požičaných finančných prostriedkov môžete využiť ich účty v už spomínanej Slovenskej sporiteľni, Poštovej banke alebo VÚB.

Ak sa stane, že nie je z Vašej strany možné splácanie pôžičky, je možnosť si túto dobu, počas ktorej majú byť požičané finančné prostriedky vrátené predĺžiť. Síce Vás to bude stáť ďalšie peniaze navyše kvôli poplatku za predĺženie, ale dokážete si tak oddialiť splácanie. 

Splatnosť si môžete predĺžiť o 15 – 30 dní priamo na ich stránke vďaka Vášmu profilu, kontaktovaním spoločnosti prostredníctvom ich telefónneho čísla alebo SMS správou. 

Kalkulačka

Prostredníctvom online kalkulačky je možný výpočet sumy, ktorú chce žiadateľ získať a poplatkov, ktoré sú s touto výpožičkou spojené. Ako pri každej pôžičke, aj tu sa musí počítať s úrokom a taktiež aj s aukčným poplatkom. Aukčný poplatok sa platí v dôsledku toho, že ste požiadali o pôžičku a podali žiadosť o to, aby ste boli zaradení do už spomínanej aukcie.

port system kalkulacka

Po zadaní kritérií pôžičky a osobných údajov prebehne overenie obchodným zástupcom, ktoré je podľa nich rýchle a v poslednom kroku sa pôžička aktivuje. Ak by ste niečomu nerozumeli, v pracovné dni od 9:00 do 17:00 ponúka Port System aj svoj zákaznícky servis, kde Vám vedia poradiť mailom, telefonicky alebo prostredníctvom SMS.

Port System skúsenosti

Klienti tejto spoločnosti si pochvaľujú hlavne rýchlosť, akou sa dajú získať finančné prostriedky, ale aj to, že nemusia predkladať žiadne doklady o výške ich zárobku. Pozitívne hodnotia taktiež zákaznícku linku, na ktorej skoro vždy dostanú odpovede na svoje otázky.

Za negatívum považujú poplatky, ale aj maximálnu výšku požičanej sumy, pretože častokrát by si potrebovali požičať vyššiu sumu.

Ohodnoťte článok

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Hodnotení: 1

Ešte žiadne hodnotenie!