SMS pôžička

Sms pôžička ihneď poskytuje finančné prostriedky pre Vašu domácnosť v prípade akýchkoľvek nečakaných výdavkov, ktoré Vám vzniknú. Žiadosť je možné vybaviť z domu, prostredníctvom SMS správy bez toho, aby ste museli ísť na pobočku niektorej banky. Najväčšia výhoda je tá, že pri väčšine SMS pôžičiek nie je potrebné dokladovať príjem.

Výhody SMS pôžičky

Výhodou získania sms pôžičky je rýchlosť získania finančných prostriedkov bez toho, aby ste museli:

  • absolvovať predkladanie potvrdení o tom, aký máte príjem
  • hovoriť o tom, na aký účel tieto peniaze použijete
  • chodiť na pobočku niektorej banky
  • čakať dlhú dobu na vybavenie pôžičky
Sms pôžička

Podmienky získania sms pôžičky

Peniaze ihneď cez SMS možné získať osoba, ktorá má viac ako 18 rokov, je občanom Slovenska a má v tejto krajine aj trvalý pobyt. Finančné prostriedky získa prostredníctvom bankového prevodu pár minút po tom, čo podpíše zmluvu o pôžičke.

Vzhľadom na to, že v súčasnosti existuje viacero podvodných stránok, ktoré poskytujú pôžičku ihneď cez sms, pravé portály poskytujúce finančné prostriedky takýmto spôsobom vyžadujú najprv registráciu do portálu prostredníctvom formulárov. 

Pre vyhnutie sa podvodom je dobré vyberať si takú spoločnosť, ktorá vlastní licenciu od Národnej banky Slovenska. Dôležité je taktiež získať detailnejšie informácie o zmluve vopred, aby ste predišli napríklad pokutám alebo sankciám z omeškania splácania a podobne.

Kde sa dá získať sms pôžička

Port systém

Sms pôžička sa dá získať napríklad prostredníctvom Port systému, pričom v nasledujúcej tabuľke si môžete pozrieť, akú výšku pôžičky ponúkajú a aká je jej doba splatnosti.

Suma pôžičky50 – 500 Eur
Splatnosť pôžičky15 – 30 dní

Po tom, ako vyplníte žiadosť spolu s údajmi o Vás, príde na Váš mobilný telefón SMS správa s údajmi, ktoré Vám pomôžu pri prihlásení do profilu. 

Užívateľský profil, vďaka ktorému je možné dokončiť žiadosť o pôžičku, je možné neskôr používať na opätovné žiadosti o pôžičku.

V prípade, že žiadate opakovane o pôžičku cez Port systém, stačí výlučne iba poslať SMS, kde uvediete, akú sumu si chcete požičať, na ako dlho a Vaše rodné číslo. Prostredníctvom SMS je taktiež možné požiadať aj o predĺženie splatnosti.

Hyperfinancie

Takúto pôžičku poskytuje aj Hyperfinance, kde sú takéto parametre:

Suma pôžičky50 – 1000 Eur
Splatnosť pôžičky1 – 30 dní

Registrácia prostredníctvom SMS správy, do ktorej je potrebné napísať údaje, ako napríklad sumu, ktorú si chcete požičať a dobu, počas ktorej chcete danú sumu splatiť. Na to, aby si Vás a Váš účet sprostredkovateľ overil, bude niekedy potrebné poslať istú sumu peňazí, napríklad 1 cent.

Na ich stránke je dostupný formulár, ktorý je potrebné vyplniť, ak máte nejaké otázky ohľadom tejto pôžičky alebo Vás zaujíma takýto typ pôžičky.

hyperfinance-požička

Portál www.smspozickaihned.eu 

Ďalším portálom je www.smspozickaihned.eu, kde Vám sľubujú finančné prostriedky do 30 minút od momentu, kedy Vám schvália pôžičku. 

Suma pôžičky50 – 700 Eur
Splatnosť pôžičky7 – 31 dní

Táto možnosť sms pôžičky sa nedá momentálne využiť a na ich stránke ponúkajú priamo formulár na vypožičanie cez Port systém.

Portál www.smskredits.sk 

Ďalší portál poskytujúci rýchlu pôžičku ihneď prostredníctvom SMS, pričom ani oni nevyžadujú žiadne dodatočné dokladovanie.

Suma pôžičky20 – 350 Eur
Splatnosť pôžičky5 – 15 dní

Aj keď je na ich stránke registračný formulár, upozorňujú však, že táto služba poskytnutia pôžičky sa nedá momentálne využiť, pretože je nedostupná.

sms pôžička

Skúsenosti s SMS pôžičkami

SMS úver je pre ľudí dobrým spôsobom, ako si požičať peniaze, napríklad v prípade, ak sa im pokazí práčka a potrebujú kúpiť novú alebo dať pokazenú do opravy. Pozitívne hodnotia taktiež to, že si môžu vybaviť peniaze ihneď z pohodlia domova, nemusia nikam chodiť, dokladať rôzne papiere alebo hovoriť o účele pôžičky. 

Pochvaľujú si taktiež prístup daných spoločností, ktoré poskytujú takéto pôžičky, prístup ich obchodných zástupcov a ich vysvetlenie podmienok pôžičky. 

Negatívne však hodnotia často vysoké úrokové sadzby, opakovaným požičiavaním si peňazí vznikajúcu závislosť na pôžičkách. Upozorňujú taktiež na podvodné inštitúcie, ktoré poskytujú takéto služby, na ktoré si už v budúcnosti budú dávať pozor.

Kreditné karty

Peniaze si viete požičať aj pomocou kreditnej karty. V dole uvedenej tabulke si môžete pozrieť informácie o jednotlivých kreditných kartách dostupných na Slovensku.

Cetelem kreditná karta
ČSOB kreditná karta
SLSP kreditná karta
UniCredit kreditná karta

Najčastejšie kladené otázky

Ako môžem požiadať o pôžičku?

SMS pôžička je dostupná na jednotlivých portáloch, kde môže žiadateľ požiadať o pôžičku priamo na stránke alebo poslať jednoducho SMS so základnými údajmi.

Kedy je nutné vrátiť peniaze, ktoré som si požičal?

Pri každej spoločnosti je to individuálne, pričom zvyčajne sa to pohybuje od 5 do 30 dní.

Kedy dostanem peniaze?

Po tom, ako Vám bude pôžička schválená, Vám budú pripísané finančné prostriedky na Váš bankový účet do niekoľkých minút, prípadne do 24 hodín v závislosti od banky, v ktorej máte účet.

Môžem získať pôžičku, ak nemám prácu?

SMS pôžička má tú výhodu, že nie je nutné dokladovať príjem. Ak ste schopný pôžičku splatiť, čo si preverí spoločnosť, v tom prípade je možné peniaze získať ihneď cez sms.

Ohodnoťte článok

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Hodnotení: 1

Ešte žiadne hodnotenie!

Author

  • Marek Kalina

    Marek sa venuje investovaniu, podnikaniu a spoznávaniu sveta. Svoje zručnosti a vedomosti zdokonaľoval počas štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave a Univerzite Martina Luthera v Halle-Wittenbergu. Marek má cit pre investičné príležitosti, aktívne investuje od svojich univerzitných čias a pri investovaní uplatňuje dlhodobý prístup, pričom sa zvyčajne zaväzuje k päťročnému alebo dlhšiemu investičnému horizontu. Jeho rozmanité investičné portfólio zahŕňa akcie, kryptomeny, nehnuteľnosti a online stránky, čo odráža jeho záväzok k diverzifikácii a riadeniu rizík.

Zdielaj to: