Ellipal Titan recenzia

Ako funguje hardverová peňaženka zistíte v článku Ellipal Titan recenzia. Kryptomenové hardvérové ​​peňaženky predstavujú nástroj ako spravovať digitálne aktíva bezpečne. Využívajú ich aj investori začiatočníci.

S prudkým nárastom počtu a rozmanitosti rôznych dostupných digitálnych aktív vzrástol počet hardvérových peňaženiek na trhu. Každá má svoju vlastnú jedinečnú sadu funkcií.

Používateľom, ktorí poznajú výhody hardvérových peňaženiek, sa bude páčiť peňaženka orientovaná na mobilné zariadenia. Navyše funguje bez internetu. Všetko, čo potrebujete, je zariadenie a smartfón s aplikáciou ELLIPAL titan. 

Všeobecné informácie o Ellipal titan

Ellipal titan je plne uzavretá hardvérová peňaženka navrhnutá tak, aby izolovala vaše súkromné ​​kľúče offline a prenášala vaše údaje prostredníctvom QR kódov. Peňaženka má tvar ako bežný smartfón a podporuje viac ako 30 mien vrátane všetkých tokenov ERC20.

Narozdiel od peňaženiek Trezor a Ledger je Titan dostatočne objemný na to, aby sa dal nosiť ako hardvérová peňaženka. Na druhej strane, nemusíte to nevyhnutne nosiť so sebou po celý čas.

Najvýznamnejšou bezpečnosťou Ellipalu je prenos dát pomocou QR kódov. Používa túto metódu na úplnú izoláciu svojich kľúčov od siete.

Rozhranie peňaženky je jedno z najlepších a používatelia nebudú mať s konfiguráciou žiadne problémy; vďaka rýchlej dotykovej obrazovke. Ellipal tiež sľubuje ochranu pred fyzickými útokmi vďaka svojmu uzavretému kovovému krytu IP65 a detekcii manipulácie.

? Webová adresawww.ellipal.com
? Cena169 USD
? Rozmery118 mm x 66 mm x 9,7 mm
? Kryptomeny:10 000+ tokenov vrátane BTC, ETH, XRP, BNB, ADA a DOT
? Kompatibilita zariadenia: Android a iOS

História Ellipal

Ellipal je blockchainová bezpečnostná spoločnosť vyvíjajúca zariadenia studenej peňaženky novej generácie. Spoločnosť sídli v Hong Kongu a ponúka celý rad riešení na ukladanie kryptomien. Spoločnosť bola založená v roku 2017 a bola financovaná kampaňou IndieGoGo, kde vyzbierali 55 168 dolárov zo svojho cieľa 10 000 dolárov.

Zakladateľom spoločnosti je David Tian, ​​ktorý je tiež zakladateľom siete Smarter Wireless, siete Mobile Performance Advertising Affiliate Network, ktorá spolupracuje s rôznymi priamymi inzerentmi a miestnymi vydavateľmi po celom svete. 

Vyvíjajú obrovské úsilie, aby sa odhalili a boli viac na očiach verejnosti a tím má aktívnu telegramovú skupinu a platný twitterový účet s podporou komunity.

Majú tiež webovú stránku spoločnosti, ktorá poskytuje ďalšie podrobné informácie o peňaženke, aktualizáciách firmvéru na stiahnutie a podrobnosti o mobilnej aplikácii. K dispozícii je tiež pridružený program pre ich používateľov a niektoré informácie o vzťahoch s médiami.

Od roku 2018 spoločnosť  Ellipal  rozšírila svoj katalóg produktov o aplikáciu kryptomenovej peňaženky pre iOS a Google Play. Ellipal sa dodáva do viac ako 70 krajín vrátane Spojených štátov, Spojeného kráľovstva a Kanady.

Prečo by ste si mali kúpiť Ellipal Titan Wallet?

ELLIPAL je bezpochyby jednou z najbezpečnejších možností hardvérovej peňaženky, ktorú môžete získať. Hlavná vec, ktorú si treba všimnúť je, že zložitosť hardvérových portfólií ľudí odrádza

ELLIPAL rieši väčšinu z týchto problémov a ponúka mimoriadne jednoduchý prístup pri zachovaní všetkých bezpečnostných funkcií, vďaka ktorým sú portfóliá hardvéru skvelé. Celkovo možno povedať, že ELLIPAL stojí za investíciu pre každého, kto má záujem o investovanie do kryptomeny.

Ellipal-podporované-kryptomeny

Čo je to vzduchová medzera Cold Wallet?

Air-Gapped cold wallet sa nikdy nedá pripojiť k internetu. Cold wallet je plne chránená pred neoprávneným prístupom, kybernetickými útokmi a každou ďalšou zraniteľnosťou, ktorá prichádza s pripojením na internet. Cold wallet je najbezpečnejší typ krypto peňaženky, čo znamená, že majiteľ peňaženky má plnú kontrolu nad svojimi súkromnými kľúčmi.

Vlastnosti Ellipal Titan 

Najlepšie vlastnosti Ellipal Titan Wallet súvisia s jej nefalšovateľným dizajnom, používaním QR kódov, ktoré umožňujú jej úplné odpojenie od internetu alebo iného dátového spojovacieho bodu a jednoduchosťou používania s aplikáciou Ellipal. 

Ellipal-vlastnosti

Zariadenie je v podstate nepreniknuteľné, pokiaľ nepoužijete značnú dávku sily. A aj keď sa dokážete násilím dostať do krytu, zariadenie vymaže všetky uložené súkromné ​​kľúče. Vďaka tomu je zariadenie úplne odolné voči neoprávnenej manipulácii a v porovnaní s inými zariadeniami, ako je Trezor Model T, je to výrazne dôležitá vlastnosť.

Všetky transakcie sa uskutočňujú pomocou QR kódov, čo umožňuje, aby zariadenie bolo chladnou peňaženkou. 

V žiadnom bode tohto procesu sa neprenáša váš súkromný kľúč, čo ho robí mimoriadne bezpečným. Celý proces je tiež pomerne jednoduchý a trvá menej ako minútu, vďaka čomu je používanie peňaženky veľmi jednoduché. Všetky zostatky sa zobrazujú v aplikácii Ellipal, nie v peňaženke, pretože peňaženka nemá prístup na internet.

Čo sa nachádza v balení?

Ellipal Titan sa dodáva vo flip boxe, ktorý obsahuje samotné zariadenie ELLIPAL Titan spolu s blahoželaním. Následne dve nálepky a poznámku, do ktorej si zapíšete svoju 12-slovnú mnemotechnickú frázu na obnovenie

K dispozícii je tiež magnetický adaptér, ktorý sa pripája k spodnej časti zariadenia.  Obsahuje nabíjací port a slot pre SD kartu na aktualizáciu firmvéru a podpisovanie offline transakcií. K dispozícii je aj malá príručka, ktorá vás prevedie najdôležitejšími krokmi v angličtine.

Balenie obsahuje:

 • Peňaženka ELLIPAL Titan Cold Wall
 • Nabíjateľná batéria
 • Nabíjací kábel
 • Mnemotechnická karta
 • Používateľská príručka
 • Nálepky
 • Záručný list

Fyzické vlastnosti

Displej: Ellipal má 3,97-palcový farebný dotykový displej, vysokú citlivosť a vynikajúcu grafiku.

Tlačidlá: Táto peňaženka má jedno bočné tlačidlo, ktoré sa používa na zapnutie zariadenia.

Materiál: Je vyrobený z hliníkovej zliatiny, ktorá je prachotesná a vodotesná.

Veľkosť: Veľkosť tejto peňaženky je 118 x 66 x 9,7 mm.

Fotoaparát: Dodáva sa so vstavaným fotoaparátom s rozlíšením 5 mpx.

Batéria: Ellipal má 1400 mAh batériu, ktorá má pohotovostnú dobu 259 hodín. Batériu môžete nabíjať pomocou USB kábla.

Cena Ellipal Titan

Hardvérovú peňaženku ELLIPAL Titan je možné aktuálne objednať za cenu $169,00 priamo od výrobcu. Ako možnosť platby sú všetky bežné dostupné cez PayPal, ako aj kryptomeny ako bitcoin (BTC) a ethereum (ETH) a hlavné kreditné/debetné karty. 

Peňaženka sa dodáva do viac ako 70 krajín a prichádza pomerne rýchlo (v priemere menej ako 1 týždeň). Je dôležité poznamenať, že doprava do celého sveta je bezplatná.

Ellipal-peňaženky

Ako nastaviť Ellipal Titan?

Peňaženka sa veľmi ľahko nastavuje a jej zaokrúhlenie vám zaberie pár minút. Spáruje sa s mobilnou aplikáciou, ktorá vám pomôže inicializovať a nastaviť zariadenie a vygenerovať všetky QR kódy potrebné na prevod peňazí z aplikácie hot wallet do cold zariadenia. 

Nastavenie Ellipal Titanu

Keďže Titan je mobilná peňaženka bez internetového pripojenia, Titan musí interagovať s mobilným zariadením používateľa.

Používatelia si budú musieť stiahnuť aplikáciu. Ellipal Titan poskytne čiarový kód, ktorý môže používateľ naskenovať svojim mobilom pri prvom nastavovaní Titanu, aby sa zaistilo, že si stiahne správnu aplikáciu.

Po stiahnutí aplikácie budú používatelia vyzvaní, aby naskenovali QR kód vygenerovaný na obrazovke peňaženky svojim mobilom. A to preto, aby sa ubezpečili, že sú zariadenia synchronizované. 

Potom môže používateľ pokračovať a vytvoriť si účet pre peňaženku. Účet slúži len na to, aby používateľ mohol identifikovať svoj účet, na nastavenie účtu nie je potrebný žiadny KYC.

Používatelia si môžu buď vytvoriť novú peňaženku, obnoviť predchádzajúcu peňaženku zadaním 12, 15, 18, 21 alebo 24-slovnej mnemotechnickej frázy, alebo importovať súkromné ​​kľúče jednotlivo. Ellipal Titan dokáže dokonca skenovať QR kódy z papierových peňaženiek pre bezproblémový import papierových peňaženiek.

Dôrazne sa odporúča, aby si používatelia vybrali heslo, ktoré bude ťažké uhádnuť. Pretože by ste nechceli, aby mal ktokoľvek s prístupom k peňaženke prístup k vašim finančným prostriedkom. 

Heslo bude potrebné zadať vždy, keď bude chcieť používateľ poslať prostriedky, pričom prístup k samotnej peňaženke možno zabezpečiť nastavením smerového vzoru potiahnutia prstom, ktorý bude potrebné zadať správne, aby ste získali prístup do zariadenia.

Ako používať Ellipal Titan

Peňaženka Ellipal ponúka dva rôzne spôsoby prijímania transakcií.

Ak chcete prijať transakciu priamo do peňaženky Ellipal, postupujte takto:

 • Prihláste sa a vyberte svoju menu a pri každej mene, ktorú máte na účte, uvidíte tlačidlo „Prijať“.
 • Klepnite na tlačidlo a dostanete QR kód a adresu. Tieto môže odosielateľ podpísať alebo ručne zadať.

Ďalším spôsobom je prijímať transakcie priamo z aplikácie Ellipal na vašom mobilnom zariadení. Funguje rovnako ako prvá metóda. Jediný rozdiel je v tom, že existuje možnosť ťuknúť na ikonu QR mince z účtu a vybrať tlačidlo prijatia na zobrazenie QR kódu a adresy. 

Existuje tiež možnosť skopírovať adresu účtu, aby ste mohli bezpečne prilepiť svoju prijímaciu adresu bez vytvárania preklepov.

Mobilná aplikácia Ellipal

Aplikácia má dvojaký účel; môže to byť buď horúca peňaženka alebo studená peňaženka.

Čo znamená, že ju možno použiť na ukladanie kryptomien s alebo bez hardvérovej peňaženky Ellipal Titan. Ellipal Mobile App vám umožňuje ukladať, odosielať a prijímať viaceré kryptomeny. Existuje tiež možnosť vymieňať kryptomeny natívne z aplikácie bezpečným spôsobom.

Aplikácia je jednoduchá na používanie a nenáročná na oči. Živý kanál trhovej kapitalizácie je skutočne podrobný a poskytuje veľmi zaujímavý graf s cenami pre všetky burzy.

Stránka aktív vám umožňuje skryť zostatky pre každú mincu. Čo môže byť veľmi dôležité najmä pre tých, ktorí chcú toto zariadenie používať vo vonkajšom svete. Aplikácia obsahuje aj najnovšie správy a poskytuje vám aktualizované cenové ponuky z trhu digitálnych aktív s cenami z populárnych krypto búrz ako Binance a Huobi.

Ellipal-mobilná-aplikácia

Ďalšie funkcie mobilnej aplikácie

Mobilná aplikácia ELLIPAL dokáže viac než len zabezpečiť vaše mince. Jeho cieľom je stať sa všestranným nástrojom pre investorov na jednoduché obchodovanie a investovanie.

Vymeňte si mince so spoločnosťou ELLIPAL

Používatelia ELLIPALu môžu konvertovať svoje mince na akúkoľvek podporovanú menu priamo na ELLIPAL bez toho, aby museli previesť na kryptoburzu. Konverzia mincí na ELLIPAL je rýchla a bezpečná.

ELLIPAL sa spojil s Changelly a SWFT, aby ponúkol rýchlejšiu konverziu ako predtým. Použijú sa aj najlepšie sadzby od spoločnosti Changelly alebo SWFT.

Kúpte si kryptomeny s ELLIPAL

Používatelia využívajúci technológiu Simplex a MoonPay môžu nakupovať kryptomeny v aplikácii ELLIPAL a nechať si ich uložiť priamo na svoju adresu v ELLIPAL.

ELLIPAL akceptuje Visa, Mastercard a Apple Pay. Stačí vykonať jednoduché overenie identity a ste pripravení na nákup.

Cold Staking s ELLIPAL

Užívatelia môžu využiť výhody ich ELLIPAL Titan a Staking funkcie výberom studeného vytyčovania.

Zatiaľ čo sú vaše mince vkladané s delegátom a získavajú odmeny, sú bezpečne uložené vo vnútri ELLIPAL Titan v prostredí so vzduchovou medzerou.

Staking vám umožňuje uzamknúť prostriedky v peňaženke ELLIPAL a získať za to úroky ako odmenu. Vaše zamknuté mince pomôžu podporiť fungovanie blockchainovej siete mince, čím vám vrátia odmeny. Koľko odmeny dostanete, závisí od toho, ktorým delegátom sa rozhodnete delegovať svoje mince.

Nižšie sú uvedené niektoré z výhod stakingu pomocou ELLIPALu.

 • Zhodnocujte svoj pasívny príjem a zároveň držte svoje mince bezpečne na ELLIPAL Titane so vzduchovou medzerou
 • Jednoduché a jasné rozhranie, ktoré vás zbaví zložitosti
 • ELLIPAL je centrálnym centrom na ELLIPAL, kde môžete vidieť všetky svoje možnosti zárobku, ktoré sú pre vás otvorené, a kryptofondy, ktoré vlastníte

V čase písania tohto článku sú dostupné mince na stakovanie Cosmos (ATOM), Tezos (XTZ), Polkadot (DOT) a Kusama (KSM).

Pripojte Cold wallet k Dapps

WalletConnect je integračná platforma, ktorá spája peňaženky/burzy s Dapps. Je to platforma tretích strán, ku ktorej majú používatelia prístup pomocou skenovania QR kódu. Prepojenie vášho účtu s WalletConnect a používanie Dapps je teraz dostupné v peňaženke ELLIPAL.

Na stránke [DApp] je pridaný ETH DeFi s pobočkami Finance, Mining a Trade. Môžete vyhľadať meno alebo naskenovať QR kód a spojiť sa s Dapp.

Ellipal-Kryptoburzy

Zákaznícka podpora Ellipal Titan

Peňaženka Ellipal Titan ponúka svojim používateľom malú vedomostnú základňu na oficiálnej domovskej stránke, ktorá odpovedá na často kladené otázky. Tí, ktorí majú ďalšie otázky, môžu kontaktovať tím podpory prostredníctvom domovskej stránky.

Je Ellipal Titan bezpečný?

Peňaženka Ellipal Titan Wallet je veľmi bezpečná vďaka tomu, že ide o peňaženku so vzduchovou medzerou a chladiarňou. Neexistuje žiadny spôsob, ako sa pripojiť k internetu. Vďaka používaniu iba QR kódov na transakcie je Ellipal Titan Wallet veľmi bezpečná pred hackermi. 

Všetky QR kódy sú overiteľné a bezpečné. Ellipal umiestnil svoju kódovú základňu na QR kód na GitHub, aby zvýšil dôveru medzi svojimi používateľmi. Každý môže kontrolovať a overovať svoj kód.

Hardvérová peňaženka Ellipal Titan je tiež veľmi pevný kus hardvéru, vyrobený z jedného plne kovového obalu, ktorý je vzduchotesný, prachotesný a odolný voči vode. Ako už bolo spomenuté v predchádzajúcej časti, vlámanie sa do zariadenia je veľmi ťažké. 

Úspešné pokusy o prienik do fyzického shellu budú mať za následok, že zariadenie vymaže všetky uložené súkromné ​​kľúče. Vaše aktíva zostávajú v bezpečí a možno ich obnoviť pomocou zdroja obnovenia vytvoreného pri prvom nastavení zariadenia.

Klady a zápory hardvérovej peňaženky

Výhody ?Nevýhody ?
Robustné kovové puzdro na ochranu pred fyzickými útokmiPodporuje menej mien ako jeho konkurenti
Úplne izolované od akejkoľvek siete.Drahšie ako iné cold zariadenia
Veľmi jednoduché použitie vďaka dokonalej dotykovej obrazovkeRelatívne nová hardvérová peňaženka v porovnaní s lídrami na trhu

Ďalšie ponúkané produkty od Ellipal

ELLIPAL JOY

Ide o najbezpečnejší a najnáhodnejší spôsob generovania mnemotechnickej frázy.

 • Beží v úplne izolovanom sieťovom prostredí.
 • ELLIPAL Joy sa striktne riadi štandardným mnemotechnickým frázovým protokolom BIP39.
 • Čip zabezpečuje, že proces generovania je úplne náhodný.
 • Open source – všetky programy je možné testovať a overovať.

ELLIPAL Mnemonic Metal

Ďalší záložný produkt, ktorý sa používa na bezpečné uloženie kľúča na obnovenie hardvérovej peňaženky je ELLIPAL Mnemonic Metal.

ELLIPAL Mnemonic Metal je oceľové puzdro určené na ochranu vašich súkromných kľúčov pred krádežou a katastrofami, ako sú požiar, záplavy a iné. Ide o vreckové zariadenie z nehrdzavejúcej ocele navrhnuté na bezpečné ukladanie dôležitých údajov podľa vášho výberu bez potreby špeciálnych nástrojov alebo účasti tretích strán.

Ellipal Titan recenzia a skúsenosti

Ellipal Titan je fantastická peňaženka, ak hľadáte niečo mobilné a bezpečné, čo sa dá použiť na cestách bez toho, aby ste museli byť pripútaní k PC. Titan spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky a dáva používateľom dôveru v bezpečnosť ich finančných prostriedkov. 

Titan je dobrým riešením pre používateľov, ktorí chcú mať možnosť interagovať so svojimi finančnými prostriedkami v samotnej aplikácii a peňaženke, čo uľahčuje skúmanie a používanie rôznych aplikácií. Na rozdiel od Trezor, kde je potrebné pristupovať ku všetkému prostredníctvom rozhrania API tretích strán na počítačové rozhranie.

Ellipal Titan je ideálny pre používateľov kryptomien, ktorí nemajú pokročilé skúsenosti a potreby, ako je používanie testovacích sietí a pridávanie vlastných RPC sietí. Pre základných používateľov kryptomien, ktorí len hľadajú jednoduchý spôsob interakcie s ich kryptomenami môže byť Ellipal Titan dobrou voľbou.

Ellipal ponúka vynikajúce riešenie na ukladanie kryptomien z hľadiska hardvéru aj softvéru. Peňaženka je úplne vzduchoprázdna, dobre navrhnutá a má užívateľsky prívetivé rozhranie. Pre zvýšenie bezpečnosti si môžete kúpiť kovové mnemotechnické pomôcky z webovej stránky Ellipal. 

Taktiež vám umožňuje stakovať svoje mince, získavať úroky, vymieňať si alebo nakupovať kryptomeny prostredníctvom svojich aplikácií. Preto je Ellipal jednou z hardvérových peňaženiek s najbohatšími funkciami.

Často kladené otázky

Prečo je Ellipal Titan taký drahý?

Ellipal Titan je taký drahý, pretože ide o hardvérové ​​zariadenie s plne dotykovým displejom a vstavaným fotoaparátom. Je tiež mimoriadne ťažké preniknúť do plášťa zariadenia. Vysoká cena je zaručená vysokou bezpečnosťou.

Je Ellipal Titan vodotesný?

Ellipal Titan je vodotesný IP65, čo znamená, že je v podstate odolný voči postriekaniu vodou z akéhokoľvek uhla, ale nie je schopný odolať ponoreniu do vody.

Je Ellipal Titan bezpečný?

Áno, Ellipal Titan je veľmi bezpečná krypto hardvérová peňaženka. Má 100% vzduchovú medzeru, takže nie je k dispozícii žiadne pripojenie na internet alebo iné zariadenia. Je tiež mimoriadne dobre skonštruovaný, s puzdrom z hliníkovej zliatiny odolným voči neoprávnenej manipulácii a samozničením údajov v prípade zistenia fyzického narušenia.

Čo sa stane, ak stratím peňaženku Ellipal?

Peňaženka je chránená heslom. Ak sa niekto pokúsi zariadenie opakovane odomknúť nesprávnym heslom, vymaže sa tým všetky údaje z peňaženky. Svoj účet môžete úplne obnoviť pomocou počiatočnej frázy na obnovenie.

Mohlo by Vás zaujímať:

Ledger STAX recenzia

Ohodnoťte článok

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Hodnotení: 1

Ešte žiadne hodnotenie!

Author

  by
 • Marek Kalina

  Marek sa venuje investovaniu, podnikaniu a spoznávaniu sveta. Svoje zručnosti a vedomosti zdokonaľoval počas štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave a Univerzite Martina Luthera v Halle-Wittenbergu. Marek má cit pre investičné príležitosti, aktívne investuje od svojich univerzitných čias a pri investovaní uplatňuje dlhodobý prístup, pričom sa zvyčajne zaväzuje k päťročnému alebo dlhšiemu investičnému horizontu. Jeho rozmanité investičné portfólio zahŕňa akcie, kryptomeny, nehnuteľnosti a online stránky, čo odráža jeho záväzok k diverzifikácii a riadeniu rizík.

Zdielaj to: